• Mithatpaşa Cad. Nar Sk. NO:3, 34197 Bahçelievler
  • 0 (212) 644-7801
  • info@sporformasi.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Mertsam Tekstil Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 1975 yılında kurulmuştur. Şu an şirketimiz yönetim kurulu başkanı Murat Kapusuz öncülüğünde Kapusuz ailesi tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve sürekli kalite kontrolü yapılarak üretilmektedir. Şirketimiz değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kendisini ve ürün çeşitlerini sürekli yenilemektedir.

 

Tesisimiz toplam 15.000 metrekarelik bir alanda kuruludur, 12000 metrekare kapalı alan üzerinde üretimine devam etmektedir. Firmamız T-Shirt, Short, Eşofman, pantalon, İçlik, Antreman yeleği, Eşofman takımı, futbol forması, basketbol forması Bayan Basketbol sweat  olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda üretim yapabilmektedir.

 

Müşteri ve pazar taleplerini göz önünde tutan, teknolojiyi sürekli takip eden Mertsam Tekstil; şirket büynesinde Spor Forması, Sportech, Pelle Palla olarak 3 markaya sahiptir. Üretim kalitesini iyileştirmek ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla yatırımlarına devam etmekte, makine parkını her geçen gün yenilemektedir. Ürünlerimiz yurtiçinde önde gelen markalar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz yurtiçi pazarın yanında Polonya, Mısır, İtalya, Belçika, Amerika Birleşik Devletleri,  Suudi Arabistan ve İran gibi birçok ülkede kullanılmaktadır.

WhatsApp